7 راهی که کارمندان شما از شما دزدی می کنند

7 راهی که کارمندان شما از شما دزدی می کنند

شما نمی دانید ، اما ممکن است یکی از کارمندان شما از شما دزدی کند. اما چرا کسی می خواهد از شما دزدی کند؟ آیا مردم فکر نمی کنند شما آدم خوبی هستید؟

نه. این مسئله این را نشان نمی دهد ، اما او فکر می کند شما یک احمق هستید. او فکر می کند شما بیش از حد مطالبه گر هستید و با احترامی که شایسته اوست با با او رفتار نمیکنید. او فکر می کند که کم حقوق میگیرد و بیش از حد کار می کند. او فکر می کند شما در حال تهیه بورس های بزرگ هستید و در آن اتومبیل جدید و گران قیمت رانندگی می کنید و به طرز مرموز برای “جلسات کاری” ناپدید می شوید.

بله ، او فکر می کند که او حق دارد از شما دزدی کند. و احتمالاً حتی متوجه نخواهید شد. او برخی از ترفندها را در آستین خود قرار داده است تا چند دلار اضافی در جیب خود بگذارد.

1- ممکن است با یک همکار دیگر دزدی کند

1- اگر او ناامید باشد ، شاید شخص دیگری هم باشد. او قصد دارد شخصی را که کمی رتبه بالایی دارد، پیدا کند ، کسی را پیدا کند که توانایی تأیید هزینه‌ها را داشته باشد. سپس آنها چند فاکتور ساختند و چک هایی را برای آن شرکت می نویسند و پول را – تقسیم می کنند.

2- ممکن است با یک فروشنده همدست باشد

2- اگر وی از امتیاز خرید برخوردار باشد ،فروشنده می تواند کمی بیشتر شارژ کند (چه کسی می داند؟) و سپس مبلغ اضافی را با وی به اشتراک بگذارد. بدون ضرر ، بدون خطا.

  اتوماسیون - فرصت یا انقراض برای متخصصان امور مالی؟

3- دزدی به صورت غیر حضوری

او ممکن است به صورت غیرحضوری وظایف بیشتری را به عهده بگیرد. اگر در موقعیت مالی در شرکت شما قرار داشته باشد ، ممکن است پیشنهاد دهد که کارهای بیشتری از قبیل صورتحساب ، جمع آوری پول ، واریز و … را انجام دهد ، اگر اجازه دهید او از این کار دور شود هم، او می خواهد شما را متقاعد کند که تفکیک این وظایف برای شما هزینه بیشتری خواهد داشت و اتلاف وقت است. سپس او می تواند به شهر برود: معاملات جعلی ایجاد کند ، آنها را ضبط کند ، پول نقد را بگیرد و سپس کل مسیر را بدون اینکه کسی تاکنون بداند حذف کند.

4- انجام کار بیشتر برای خوب نشان دادن و عدم شک به دزدی

انجام کار بیشتر برای خوب نشان دادن و عدم شک به دزدی

او ممکن است دیرتر از دیگران بماند. بعد از اینکه همه به خانه رفته اند و ساختمان تمیز شده است ، می تواند کمی درآنجا پیاده روی کند – با یک کیف. همیشه موارد زیادی وجود دارد: لوازم اداری ، پول نقد ناچیز ، موجودی که در آنجا قرار دارد. او وانت خود را به پشت می آورد و کم کم کالاها را دور می کند. شاید آنها را در eBay یا Craigslist مشاهده کنید.

5- استفاده از چک

حتی در این عصر بانکداری آنلاین امن تر ، شما (مانند بسیاری از صاحبان مشاغل دیگر) هنوز هم می خواهید امضای چک خود را کنترل کنید. این چک ها قفل نشده اند و او در جعل امضای شما نیز بسیار خوب شده است. بنابراین او حساب های بانکی یا شرکت های وابسته را با نام های مشابه به فروشندگان یا پیمانکاران شما باز می کند یا فقط پول نقد را چک می کند.

  حسابداری و رایانش ابری: آنچه باید بدانید

6- نگرفتن مرخصی

او ممکن است هرگز مرخصی نگیرد. او نشان خواهد داد که او چه قدر سخت کار میکند و هرگز مرخصی نمی گیرد. او به شما اصرار خواهد کرد که به آن احتیاج ندارد ، زیرا کار او لذت اوست. فکر نکنید که او بیش از حد به تجارت شما اختصاص دارد. اگر او هرگز مرخصی نگیرد ، فعالیتهای وی می تواند بدون توجه به شخص جایگزینی که مجبور است وظایف خود را در هنگام دور بودن انجام دهد ، غافل شود. هیچ کس نیازی به سؤال کردن ندارد یا تعجب نمی کند که چرا برخی کارها به روشی غریب انجام می شود. او نمی خواهد کسی آن را بشناسد.

7- دزدی راحت از موسسات غیر انتفاعی

آیا شما یک موسسه غیر انتفاعی را اداره نمی کنید؟ غیرانتفاعی نسبت به هر نوع مشاغل دیگری مستعد ابتلا به سرقت و کلاهبرداری است. بسیاری توسط افراد نیکوکار اداره می شوند که غالباً فایده ای برای اجرای کنترل های داخلی نمی بینند ، زیرا آنها در واقع اعتقاد دارند که همه مردم دنیا به همان اندازه اهدا کننده و از خود گذشتگی هستند. بعلاوه ، افراد غیر انتفاعی نیز اغلب اعتراف می کنند که پول یک اهدا کننده را گم کرده اند. و برخی از اهداکنندگان مایل هستند که حتی شناسایی نشوند.

او فکر می کند که لیاقت بیشتری را دارد. او فکر می کند شما زندگی خوبی را تجربه می کنید. او فکر می کند گرفتن چند دلار اضافی کاملاً خوب است. او فکر می کند هیچ کس متوجه نخواهد شد.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

پاسخی بگذارید

بستن منو