چگونه یک حسابدار برای شغل خود استخدام کنید

چگونه یک حسابدار برای شغل خود استخدام کنید

در حالی که استفاده از نرم افزار حسابداری خودتان کار ساده ای است ، این تنها پاسخ برای صاحبان مشاغل نیست.آیا داشتن ماشین شما را راننده حرفه ای میکن؟ داشتن نرم افزار حسابداری هم شما را حسابدار نمی کند. نرم افزار فقط می تواند کاری را که شما می خواهید انجام دهید، انجام دهد. و مهارت های حرفه ای حسابدار فراتر از کار با نرم افزار است. یک حسابدار خوب می تواند شریک مالی شرکت شما برای زندگی باشد – با دانش صمیمی از همه چیز از نحوه سرمایه گذاری لیفتراک بعدی خود از نحوه پرداخت هزینه تحصیلات دانشگاهی دخترتان.

در حالی که بسیاری از افراد حسابداران را دقیقاً به عنوان تهیه کننده مالیات می دانند ، در حقیقت ، حسابداران یک دانش گسترده دارند که می تواند یک دارایی ارزشمند برای یک تجارت باشد. یک روش حسابداری عمومی چهار حوزه اصلی تخصص را در بر می گیرد:

1- خدمات مشاوره تجاری

اینجاست که حسابداران واقعاً می توانند از پس انداز خود درآمد کسب کنند. از آنجایی که حسابدار از فضای کسب و کار شما ، وضعیت مالیاتی و صورتهای مالی شما آگاه است ، منطقی است که از آنها بخواهید که همه قطعات را به هم بچسبانند و به شما در رسیدن به یک برنامه تجاری و یک برنامه مالی شخصی به شما کمک می کند. حسابداران می توانند در مورد همه چیز از بیمه گرفته تا گسترش، مشاوره ارائه دهند. حسابداران می توانند با توجه به دیدگاه خود ، سطح جدیدی از بینش را به تصویر بکشند.

2- حسابداری و ثبت سوابق

حسابداری و ثبت سوابق شاید اساسی ترین رشته حسابداری است. با این حال ، بیشتر صاحبان مشاغل، کتاب و سوابق خود را نگه می دارند. دلیل این امر ساده است: اگر این سوابق توسط وام دهندگان یا IRS بررسی شود ، صاحبان مشاغل مسئولیت صحت آنها را بر عهده دارند. بنابراین ، حفظ مالکیت از صاحب آن بیشتر معنا می یابد.

  حسابداران رسمی زن ، این بار پیشتاز در عرصه رهبری

جایی که حسابداران می توانند کمک کنند ، در ابتدا تنظیم سیستم های حسابداری است. و نحوه استفاده از آنها را به شما نشان می دهد. یک سیستم خوب به شما امکان می دهد سودآوری خود را در هر نقطه از زمان ارزیابی کرده و قیمت ها را بر این اساس اصلاح کنید. همچنین به شما امکان می دهد تا هزینه ها را ردیابی کنید تا ببینید که آیا بخش های مختلف کار، از دست خارج شده اند یا خیر. این امکان را به شما می دهد تا بودجه را ایجاد کنید، روند معاملات در فروش و هزینه ها را تعیین کرده و هزینه های حسابداری مورد نیاز برای تولید صورت های مالی و اظهارنامه مالیاتی را کاهش دهید.

3- مشاوره مالیاتی

کمک مالیاتی از حسابداران به دو شکل انجام می شود: انطباق مالیات و برنامه ریزی مالیاتی. برنامه ریزی به کاهش بار مالیاتی کلی شما اشاره دارد. رعایت قوانین مربوط به پیروی از قوانین مالیاتی است.

مشاوره مالیاتی رایگان تخصصی اصناف
کلیک کنید

4- حسابرسی

خدمات حسابرسی برای اهداف مختلفی مورد نیاز است ، كه معمولاً توسط شركتها به عنوان شرط وام انجام می شود. تعداد زیادی از ممیزی وجود دارد ، از تهیه سادگی صورت های مالی از ارقام ، که کارآفرین تمام راه را تا ممیزی واقعی تأمین می کند ، جایی که حسابدار یا شخص ثالث اطمینان می دهد که اطلاعات مالی یک شرکت دقیق است.

انتخاب یک حسابدار

انتخاب یک حسابدار

بهترین راه برای پیدا کردن یک حسابدار خوب ،مراجعه به وکیل ، بانکدار یا یک همکار در همان صنعت است. اگر به امکانات بیشتری احتیاج دارید ، تقریباً در هر ایالت جامعه ای از حسابداران رسمی مجاز وجود دارد که مراجعه به آنها را انجام می دهند.

اهمیت CPA (گواهینامه بین المللی حسابدرای) را دست کم نگیرید. این عنوان فقط به افرادی تعلق می گیرد که یک تست دقیق و استاندارد ملی دو روزه را پشت سر گذاشته باشند. اکثر ایالت ها به CPA ها حداقل برای داشتن مدرک دانشگاهی یا معادل آن احتیاج دارند و چندین ایالت نیز به کار بعد از تحصیلات تکمیلی نیاز دارباشند. امتحان CPA ، با این حال ، تضمین سطح خاصی از توانایی است.

  پیچیدگی‌های ابزارهای مالی، افزایش ریسک از نگاه حسابداران رسمی

هنگامی که شما با نامزدهای خوبی روبرو شده اید (پنج نفر تعداد خوبی برای شروع کار است) ، قبل از مصاحبه با آنها ، مقداری آماده سازی انجام می شود. اولین قدم ، موجودی از آنچه شما نیاز دارید ، تهیه می شود. این مهم است که از قبل مشخص کنید که شرکت شما چه مقدار از کارها را انجام خواهد داد و چه میزان از طرف حسابدار انجام خواهد شد.

هنگامی که به فکر انتظارات خود رسیدید ، آماده مصاحبه هستید. هدف اصلی شما این است که در مورد سه چیز بدانید:

1- خدمات

بیشتر شرکت های حسابداری خدمات مالیاتی و حسابرسی ارائه می دهند. اما در مورد حسابداری چطور؟ مشاوره ای در امر مدیریت؟ حسابداری صندوق بازنشستگی؟ برنامه ریزی املاک؟  برخی از شرکت های حسابداری مثل معتمد تراز بله. ولی آیا حسابدار به شما در طراحی و پیاده سازی سیستم های اطلاعات مالی کمک می کند؟ سایر خدمات پیشنهادی CPA شامل تجزیه و تحلیل معاملات برای وام و تأمین اعتبار است. تهیه ، حسابرسی ، بررسی و تدوین صورتهای مالی. مدیریت سرمایه گذاری؛ و نماینده شما قبل از مقامات مالیاتی.

اطمینان حاصل کنید که شرکت آنچه شما نیاز دارید را دارد. اگر نتواند خدمات تخصصی مانند برنامه ریزی املاک و مستغلات ارائه دهد ، ممکن است با سایر بنگاه هایی ارتباط برقرار کند که می تواند شما را برای رسیدگی به این امور به شما ارجاع دهد. علاوه بر این ، اطمینان حاصل کنید که این شرکت با مشاغل کوچک و با صنعت شما تجربه دارد. کسی که قبلاً با مسائل مالی که در حوزه تجارت شما قرار دارد آشنا است ، دیگر نیازی به اتلاف وقت برای سرعت گرفتن ندارد.

  مجموعه قوانین مالیاتهای مستقیم

2- شخصیت

آیا سبک حسابدار با شما سازگار است؟ مطمئن باشید افرادی که با آنها ملاقات می کنید همان افرادی هستند که مشاغل شما را اداره می کنند. در بسیاری از مؤسسات حسابداری ، برخی از شرکا با فروش و مشاغل جدید اداره می شوند ، سپس کار واقعی حسابداری را به دیگران منتقل می کنند.

هنگام ارزیابی شایستگی و سازگاری ، از نامزدها سؤال کنید که چگونه آنها با شرایط مرتبط با شما برخورد می کنند. به عنوان مثال: آنها چگونه می توانند تغییر وضعیت شرکت از S به C را تحمل کنند؟ یا یک حسابرسی دفتر IRS به دنبال تأیید هزینه های خودرو است؟ به جواب ها گوش فرا دهید و تصمیم بگیرید که آیا دوست دارید این امور به شما رسیدگی شود یا خیر.

3- هزینه

در مورد هزینه های پیش رو بپرسید. هزینه ها می تواند از 100 دلار تا 275 دلار در هر ساعت باشد. با این وجود برخی حسابداران هستند که روی نگهدارنده ماهانه کار می کنند. دریابید که به چه خدماتی نیاز دارید و کدام گزینه برای شما مقرون به صرفه تر است.

طیف وسیعی از نقل قول ها را از حسابداران مختلف دریافت کنید. همچنین سعی کنید براساس خدماتی که در مورد آنها صحبت کرده اید ، از کل هزینه های سالانه خود تخمین بزنید. تصمیم خود را تنها براساس هزینه اتخاذ نکنید. یک حسابدار که بیشتر از یک ساعت شارژ می کند ، احتمالاً باتجربه تر است و در نتیجه می تواند سریعتر از یک مبتدی که کمتر هزینه می کند ، کار کند.

در پایان مصاحبه ، مراجع را بخواهید – خصوصاً از مشتریانی که در همان صنعت شما هستند. یک حسابدار خوب باید خوشحال شود که منابع را برای شما ارائه می دهد. با خدمات ، حق الزحمه و در دسترس بودن آنها از خدمات حسابدار راضی و تماس بگیرید.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

پاسخی بگذارید

بستن منو