برنامه شتاب دهنده راه اندازی جهانی حرفه حسابداری متقاضیان جدید را به دنبال دارد

برنامه شتاب دهنده راه اندازی جهانی حرفه حسابداری متقاضیان جدید را به دنبال دارد
شتاب دهنده راه اندازی جهانی حرفه حسابداری

این طرح بر روی راه حلهای فناوری حسابداری و نظارتی تمرکز دارد.

انجمن حسابداران معتبر بین المللی حرفه ای (انجمن) ، سازمان حسابداری جهانی که توسط CIMA و AIPCA و CPA.com تشکیل شده است ، به دنبال متقاضیان جدید برای برنامه شتاب دهنده راه اندازی مشترک خود است که تمرکز آن بر نوآوری در حسابداری ، امور مالی و فناوری نظارتی است. .این شتاب دهنده از زمان راه اندازی در سال 2017 در 14 کشور جهان مورد توجه شرکت های اولیه قرار گرفته است.

متقاضیان موفق برای کلاس سوم برنامه می توانند از نظر تخصص رهبری ارشد انجمن و CPA.com و همچنین یک گروه مشاوره موفق با موفقیت بهره مند شوند.

سوابق متنوعی در کارآفرینی ، حسابداری و امور مالی. 

آنها همچنین به رهبران شرکتهای معتبر حسابداران عمومی (CPA) ، حسابداران مدیریت جهانی دارای مجوز (CGMAs) در شرکتهای بزرگ و سایر تأثیرگذارهای این حرفه دسترسی پیدا می کنند.

 علاوه بر این ، آنها می توانند 25،000 دلار آمریکا (حدود 375،000 R37) در بودجه دریافت کنند.

Blaine Bertsch از DryRun ، یک نرم افزار پیش بینی جریان نقدی که سال گذشته در این برنامه شرکت کرده بود ، گفت: “این شتاب دهنده برای تغییر در بازار ما مؤثر است. این اثبات می شود که برای ما ضروری است.” “ما همچنین دید و اعتبار خود را در بازار افزایش داده ایم که به ما کمک می کند تا خیلی سریعتر رشد کنیم.”

تاریخ انتخاب شرکت ها

تقاضانامه های آخرین کلاس شتاب دهنده قرار است 30 نوامبر 2019 انجام شود.

انتخاب ها تا اوایل سال 2020 انجام می شود.

شرکت هایی که انتخاب می شوند ، ژوئن آینده در AICPA ENGAGE ، یکی از کنفرانس های حسابداری و مالی پیشرو در آمریکای شمالی ، و در دسامبر سال 2020 در کنفرانس CPA دیجیتال AICPA / CPA.com ، که در زمینه فناوری حسابداری و مباحث توسعه تمرین تخصص دارد.

  خود گزارشگری و عوامل موثر بر آن

Lawson Carmichael ، مدیر عامل انجمن گفت: “ما بینش عمیقی در مورد پویایی در حال تغییر و حرفه ای حسابداری برای شرکت کنندگان در شتاب دهنده ارائه می دهیم.به نوبه خود ، ما درک می کنیم که نوآوری در این حرفه می تواند از همه منابع حاصل شود و ما می خواهیم از تغییرات و کیفیت بهتر در آغوش بگیریم و حمایت کنیم.”

برنامه شتاب دهنده راه اندازی برای شرکت های کارآفرینی در سراسر جهان باز است. 

شرکت هایی در آفریقای جنوبی و سراسر آفریقا برای ورود تشویق می شوند. 

برای واجد شرایط بودن ، شرکت ها باید:

  • در مرحله بذر یا قبل از سری A (با استثنائات).
  • یک محصول یا خدمات در حال کار داشته باشید.
  • با تمرکز بر روی فناوری حسابداری یا راه حلهای فناوری نظارتی.

Tim Simba ، مدیر ارشد منطقه ای CIMA Africa اظهار داشت: “کارآفرینی منبع مهمی در ایجاد درآمد و اشتغال در آفریقا است.

علاوه بر این ، برنامه شتاب دهنده راه اندازی نوآوران را برای استفاده از فناوری های جدید برای تغییر در فعالیت های تجاری خود ترغیب خواهد کرد.”

همچنین از بینش های استراتژیک ، دسترسی به بازار و بودجه بهره مند می شوند.

این ابتکار همکاری سهم انجمن و CIMA برای تشویق نوآوری و ایجاد اشتغال در آفریقا است. “

تغییر با شتابدهنده در حسابداری
شتاب دهنده راه اندازی جهانی حرفه حسابداری

درباره CPA.com

CPA.com به دلیل ارائه راه حل های نوآورانه در حرفه حسابداری ، چه با همکاری با ارائه دهندگان پیشرو و چه مستقیم از طریق توسعه خود ، شناخته شده است. 

این شرکت خود را به عنوان یک رهبر فکری در مورد فن آوری های نوظهور و به عنوان مشاور تجاری قابل اعتماد برای پزشکان در ایالات متحده ، با تمرکز روز افزون جهانی ، تاسیس کرده است.

  چگونه حسابدارن به بسته شدن شکاف زیر ساخت جهانی کمک میکنند؟

مأموریت اصلی شرکت ما این است که تحول در حوزه های عملی ، پیشبرد اکوسیستم فناوری برای حرفه و هدایت تحقیقات و تلاش های فناوری در زمینه نوآوری را برای متخصصان انجام دهد.

این شرکت همچنین تحت عنوان مؤسسه CPA های آمریکایی ، بخشی از انجمن حسابداران حرفه ای بین المللی معتبر ، مؤثرترین سازمان جهان است که نماینده این حرفه است. 

برای اطلاعات بیشتر ، به CPA.com مراجعه کنید.

درباره انجمن حسابداران حرفه ای معتبر بین المللی

انجمن حسابداران خبره حرفه ای بین المللی (انجمن) مؤثرترین نهاد حسابداران حرفه ای است که نقاط قوت موسسه آمریکایی CPAs (AICPA) و مؤسسه دارای مجوز حسابداران مدیریت (CIMA) را در اختیار فرصت ها ، اعتماد و رفاه قرار می دهد. مردم ، مشاغل و اقتصادهای جهان. این نماینده 657،000 عضو و دانشجو را در 179 کشور و سرزمین در حسابداری عمومی و مدیریت و از منافع عمومی و پایداری تجارت در موضوعات جاری و نوظهور حمایت می کند. 

با دسترسی گسترده ، سخت گیری و منابع ، این انجمن باعث پیشرفت شهرت ، اشتغال و کیفیت CPA ها ، CGMA ها و متخصصان حسابداری و امور مالی در سطح جهان می شود.

درباره مؤسسه منصوب حسابداران مدیریت

مؤسسه حسابداران مدیریت Chartered (CIMA) ، که در سال 1919 تأسیس شد ، پیشروترین و بزرگترین نهاد حرفه ای حسابداران مدیریت است.

به عنوان بخشی از انجمن حسابداران حرفه ای بین المللی معتبر (انجمن) ، اعضای و دانشجویان آن در 179 کشور جهان فعالیت می کنند و در قلب تجارت فعالیت می کنند. 

در آفریقا در آفریقای جنوبی ، غنا ، بوتسوانا ، زامبیا ، نیجریه ، کنیا ، رواندا و موریس نماینده هستیم.

  اهداف حسابداری در خدمت اهداف شرکت شما

اعضای CIMA و دانشجویان در صنعت ، تجارت ، بخش دولتی و سازمان های غیر انتفاعی فعالیت می کنند. 

CIMA از نزدیک با کارفرمایان و حامیان تحقیق پیشرو همکاری می کند ، دائماً صلاحیت آن ، الزامات تجربه حرفه ای و ادامه پیشرفت حرفه ای را به روز می کند تا اطمینان حاصل کند که انتخاب کارفرمایان در هنگام جذب رهبران مشاغل مالی آموزش دیده است.

درباره نامزد حسابدار مدیریت جهانی منصوب (CGMA)

نام CGMA گسترده ترین تعیین حسابداری مدیریت در جهان است. 

این موسسه در سال 2012 توسط مؤسسه آمریکایی CPAs (AICPA) و مؤسسه منصوب حسابداران مدیریت (CIMA) برای ارتقاء حرفه حسابداری مدیریت در سطح جهانی تأسیس شده است. 

این سازمان بیش از 150،000 متخصص حسابداری و امور مالی را که دارای مهارت پیشرفته در امور مالی ، عملیات ، استراتژی و مدیریت هستند متمایز می کند. 

در ایالات متحده ، اکثریت قریب به اتفاق CPA هستند. 

نامگذاری CGMA به منظور حفظ بالاترین ارتباط با کارفرمایان و توسعه شایستگی هایی که بیشترین تقاضا را دارند ، توسط تحقیقات گسترده جهانی پشتیبانی می شود. CGMA واجد شرایط آموزش دقیق ، امتحانات و الزامات تجربه هستند. 

آنها باید متعهد به آموزش مادام العمر باشند و به یک قانون سختگیرانه اخلاقی عمل کنند. کسب و کار،

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
( رای)

پاسخی بگذارید

بستن منو